מערכות בית חכם

SwitchBee הינה מערכת בית חכם ייחודית, המעניקה שליטה במכשירי החשמל השונים מרחוק, וכן על ידי מתגי טאץ', המחליפים את מתגי הבית המיושנים, במתגים ומוצרים משלימים בעיצובים מרהיבים ונקיים המשדרגים את מראה הבית. המערכת כוללת בתוכה בין היתר מגוון פתרונות לשליטה על גופי התאורה ומכשירי החשמל, באמצעות אפליקציה ידידותית וקלה לתפעול. את SwitchBee ניתן להתקין בפשטות ללא הכנה, קידוחים או כל תשתית מיוחדת בפשטות ותוך זמן קצר באמצעות מברג בלבד.

בלי חיווטים ושינוי תשתית.
טכנולוגיית הפטנט שלנו.

הטכנולוגיה הייחודית שלנו יודעת להתממשק עם כל סוגי המפסקים הביתיים ואינה זקוקה לסוללות או לקו אפס. ניתן להתקין את הבית החכם בלי שום צורך בחוטי חשמל מיותרים או בקידוחים ולהפוך כל בית טיפוסי לחכם תוך כשעה וחצי.

תכנון בית חכם

כשמקבלים החלטה להפוך את הבית לבית חכם חשוב לקחת מספר משתנים בחשבון כמו תקציב, גודל הבית, כמות המתגים שרוצים להפוך לחכמים, איזה מוצרים ישתתפו במערכת הבית החכם ועוד. כדי לקבל את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויודעים לזהות בדיוק מהו הצורך של כל לקוח בביתו.

תהליך הפיכת הבית לבית חכם

תהליך הפיכת הבית החכם מורכב ממספר שלבים:

1. ייעוץ:

בשלב הראשון חשוב ליצור איתנו קשר ולברר מהן החבילות הזמינות לפי הצרכים האישיים של כל לקוח. בכמה מתגים מדובר? איזה מוצרים חשמליים רוצים להחליף ועוד. בשיחה עם נציג מקצועי אנו מעניקים את כל המידע הדרוש עבור הלקוח כדי לקבל את ההחלטה הטובה והמשתלמת ביותר. לאחר קבלת ההחלטה והרכישה, מתאמים יחדיו את יום ההתקנה לפי נוחות וזמינות הלקוח.

2. התקנה:

ביום ההתקנה יגיעו מתקינים מקצועיים מטעם החברה עם חבילה גדולה ובה כל המוצרים והמתגים שהלקוח הזמין, לפי העיצוב והנקודות הקיימות בבית. במשך ההתקנה (שאורכת כשעה וחצי עד שעתיים לבית סטנדרטי) יתקין החשמלאי את המתגים שהלקוח הזמין, יסייע בתהליך התקנת האפליקציה וצימוד המתגים ויוודא שכל המכשירים תקינים.

3. סיום:

בסיום התהליך הלקוחות נשארים בבית החכם שלהם ועם חיים נוחים ואיכותיים יותר. אם יש איזושהי שאלה לקוחותינו מוזמנים תמיד להתקשר אלינו או להציץ בחוברת ההדרכה שקיימת באתר ולקבל תשובות שיאפשרו להם להמשיך וליהנות מהבית החכם החדש שלהם.

המומחים באבטחה לבית או לעסק

בס''ד

 050-2775575   ליעוץ חינם חייגו

פיק מערכות

 

טלפון : 050-2775575

picsys4u@gmail.com : מייל

 

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

© 2015. Proudly created with ISRAEL OFIR

כל הזכויות שמורות ל - ישראל אופיר , כל המעתיק תוכן , תמונה , מלל וכו' צפוי לעונשים הקבועים בחוק